We nemen afscheid van de blauwe L en verwelkomen het rood van ETL

We nemen afscheid van de blauwe L en verwelkomen het rood van ETL
  • 18 okt 2016

Met trots presenteren wij u onze nieuwe frisse huisstijl.
Wij sluiten ons aan bij ETL Nederland, een internationaal samenwerkingsverband dat van oorsprong uit Duitsland komt. De filosofie van ETL sluit goed aan bij die van ons. Wij hebben als kantoor een eigen identiteit en die blijft behouden. De kennis van de klanten en van de markt ligt bij ons team. Wij blijven dan ook volledig zelfstandig maar kunnen wel gebruik maken van het (kennis)netwerk van ETL. Ons kantoor, onze naam en ons team veranderen niet, wij blijven:

BNA BUREAU NOTARIAAT & ADVOCATUUR

Met de overgang naar de nieuwe huisstijl veranderen ook onze emailadressen. Onze persoonlijke emailadressen worden voornaam.achternaam@etl-bna.nl
Wij hebben er als team veel zin in om samen met u dit nieuwe tijdperk in te gaan! Wilt u de mailing download, klik dan hier.

  • ETL BNA,
  • ETL Nederland

Overig nieuws